-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 101795 од.; Меню №2 - 1962 од.
Тендер Prozorro UA-2018-11-28-002029-c
Меню №1 - 101795 од.; Меню №2 - 1962 од..
Завершена
2 418 987.68
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 25 000.00 UAH
Номер:
4858a73ac7b1420cb74879b167fdcfec
Внутрішній номер закупівлі:
2832869
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-28-002029-c
Замовник:
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області""
×
-
Код ЄДРПОУ:
23031670
-
Адреса:
87541, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Азовстальська, 53,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Зьома +380982682950 mariupol-shkola10@ukr.net http://marschool10.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 418 987.68 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
28.11.2018 15:33 - 10.12.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2018 15:33 - 20.12.2018 15:00
Аукціон:
21.12.2018 11:30 - 21.12.2018 11:51
Період кваліфікації:
21.12.2018 11:51 - 27.12.2018 16:53
Період завантаження договору:
21.12.2018 11:51 - 10.01.2019 11:51
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 101795 од.; Меню №2 - 1962 од.
Кількість
103757 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПИТАНИЕ"
Оскарження: 21.12.2018 11:51 - 07.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01558922
-
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПИТАНИЕ" ukr.viktoria@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Донецька обл., Маріуполь, 87524, Донецька обл., місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ПОКРИШКІНА, будинок 9
Оскарження: 21.12.2018 11:51 - 07.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 417 942.63 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 417 942.63 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2018 16:53
Документи
5
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37793266
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ" 0968453455 chernobriveced@ekoip.biz http://uopt.info
-
Адреса:
Україна, 87506, Донецька обл., м. Маріуполь, вулиця Свободи, будинок20
Початкова пропозиція
2 418 987.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 418 987.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
2ca6cc1c7c52441f823b0f35ea8b3918
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-28-002029-c-b1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПИТАНИЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01558922
-
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПИТАНИЕ" ukr.viktoria@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Донецька обл., Маріуполь, 87524, Донецька обл., місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ПОКРИШКІНА, будинок 9
Номер договору:
10/ш
Сума договору:
2 417 942.63 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 417 942.63 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
08.01.2019 09:00
Статус:
Виконаний