-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 101795 од.; Меню №2 - 1962 од.
2 417 942.63
UAH з ПДВ
Номер:
2ca6cc1c7c52441f823b0f35ea8b3918
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-28-002029-c-b1
Замовник:
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області""
×
-
Код ЄДРПОУ:
23031670
-
Контактна особа:
Наталія Зьома +380982682950 mariupol-shkola10@ukr.net http://marschool10.klasna.com/
-
Адреса:
87541, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Азовстальська, 53,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПИТАНИЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01558922
-
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПИТАНИЕ" ukr.viktoria@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Донецька обл., Маріуполь, 87524, Донецька обл., місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ПОКРИШКІНА, будинок 9
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору:
10/ш
Дата підписання:
08.01.2019 09:00
Період дії договору:
08.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
2 417 942.63 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
2 055 635.23 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 101795 од.; Меню №2 - 1962 од.
Кількість
103757 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9d219b9d491d46b1aafbc125f35a17c8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку зі зміною реквізитів "Виконавець" сторони дійшли згоди внести зміни до Розділу 14. "Юридичні адреси, банківські реквізити та підписи сторін" Договору та викласти його в наступній редакції : "Виконавець": Комунальне підприємство "Питание", 87524, м. Маріуполь, вул. Покришкіна, 9, р/р UA493354290000026008054012674 в МФ ПАТ КБ "ПриватБанк" , ЄДРПОУ 01558922, МФО 335429, тел. (0629)528146
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.10.2019 15:31
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
06480f65055e4cde9849b6a54798c9cd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Зменшити суму договору на 362 307,40 грн. (триста шістдесят дві тисячі триста сім грн. 40 коп.) без ПДВ.
2. Загальна сума договору складає 2 055 635,23 грн. (два мільйона п’ятдесят п’ять тисяч шістсот тридцять п’ять грн. 23 коп.) без ПДВ.
3. Умови договору № 10/Ш від 08.01.2019 р. не порушені даною Угодою, залишаються незмінними, та Сторони підтверджують по ним свої обов’язки.
4. Дана угода складена у трьох примірниках, по одному для кожної із сторін та є невід’ємною частиною договору.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
23.12.2019 16:30
Статус:
Опубліковано