-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги їдалень - 56.29.2 (55510000-8-Послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2016-12-09-000167-b
Меню №1-635 одиниць, меню №2- 2032 одиниць, меню №3-9779 одиниць, меню №4- 72644, меню №5-1413 одиниць
Завершена
843 725.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 5 000.00 UAH
Номер:
16b6661a29ec4e4689b62171d841f956
Внутрішній номер закупівлі:
481490
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-09-000167-b
Замовник:
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області""
×
-
Код ЄДРПОУ:
23031670
-
Адреса:
87541, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Азовстальська, 53,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Зьома +380982682950 mariupol-shkola10@ukr.net http://marschool10.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
843 725.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2016 09:31 - 16.12.2016 09:29
Період прийому пропозицій:
09.12.2016 09:31 - 26.12.2016 09:29
Аукціон:
27.12.2016 13:41 - 27.12.2016 14:02
Період кваліфікації:
27.12.2016 14:02 - 03.01.2017 10:28
Період завантаження договору:
27.12.2016 14:02 - 16.01.2017 14:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Меню №1-635 одиниць, меню №2- 2032 одиниць, меню №3-9779 одиниць, меню №4- 72644, меню №5-1413 одиниць
×
-
ДК 016:2010:
56.29.2 Послуги їдалень
Кількість
86503 одиниця
Період постачання
16.01.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ "ВОСТОК"
Оскарження: 27.12.2016 14:02 - 14.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13508295
-
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ "ВОСТОК" +380975411853 zvitvostok@ukr.net
-
Адреса:
Украина, ДОНЕЦКАЯ, Мариуполь, 87502, Донецька обл., місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ МЕНДЕЛЄЄВА, будинок 4-А
Оскарження: 27.12.2016 14:02 - 14.01.2017 00:00
Початкова пропозиція
840 687.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
840 687.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.01.2017 10:28
Документи
18
Скарги
0
ТДВ Маріупольський комбінат дитячого харчування
×
-
Код ЄДРПОУ:
01558862
-
Контактна особа:
Козьєв Олександр Олегович +380988112422 wyrik@mail.ua http://mkdp.at.ua
-
Адреса:
87525, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Нахімова, б.158
Початкова пропозиція
843 724.51 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
843 724.51 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
24079fb5332e467599f5e79f16973298
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-09-000167-b-b1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ "ВОСТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13508295
-
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ "ВОСТОК" +380975411853 zvitvostok@ukr.net
-
Адреса:
Украина, ДОНЕЦКАЯ, Мариуполь, 87502, Донецька обл., місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ МЕНДЕЛЄЄВА, будинок 4-А
Номер договору:
10/1
Сума договору:
840 687.14 UAH з ПДВ
Сума договору:
840 687.14 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.01.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
16.01.2017 16:26
Статус:
Виконаний