-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень - 56.29.2 (55510000-8-Послуги їдалень)
840 687.14
UAH з ПДВ
Номер:
24079fb5332e467599f5e79f16973298
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-09-000167-b-b1
Замовник:
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області""
×
-
Код ЄДРПОУ:
23031670
-
Контактна особа:
Наталія Зьома +380982682950 mariupol-shkola10@ukr.net http://marschool10.klasna.com/
-
Адреса:
87541, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Азовстальська, 53,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ "ВОСТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13508295
-
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ "ВОСТОК" +380975411853 zvitvostok@ukr.net
-
Адреса:
Украина, ДОНЕЦКАЯ, Мариуполь, 87502, Донецька обл., місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ МЕНДЕЛЄЄВА, будинок 4-А
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору:
10/1
Дата підписання:
16.01.2017 16:26
Період дії договору:
16.01.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
840 687.14 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
840 687.14 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Меню №1-635 одиниць, меню №2- 2032 одиниць, меню №3-9779 одиниць, меню №4- 72644, меню №5-1413 одиниць
×
-
ДК 016:2010:
56.29.2 Послуги їдалень
Кількість
86503 одиниця
Період постачання
16.01.2017 - 31.12.2017
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
03cb42cc0ced4a1e90f094ac8bd10f4a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. п.5.1. Строк надання послуг з 16.01.2017 р. по 31.12.2017 р. без урахування часу канікул, вихідних, карантину.
2. п.10.1. Цей Договір набирає чинності з 16.01.2017 р. і діє до 31.12.2017 р.
3. Зміни у розділ XIII. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН
4. Зміни у реквізити сторін у Додаток 1 до договору 10/1 від 16.01.2017 «Специфікація на послуги їдалень на 2017р. Комунальне підприємство шкільного харчування «Восток»
Номер додаткової угоди:
10/1
Дата внесення змін до договору:
06.02.2017 14:40
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
239648caf4494e6dbe50c651b3bcf2bd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Подовження строку дії договору до 28.02.2018 на підставі ч.5 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
10/1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2017 20:37
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
efc3c24cb54044ddb22297b7faebdceb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни до додаткової угоди №2 від 29.12.2017 року та викласти пункт 1 угоди в наступній редакції:
"1. Згідно частини п'ятої ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі" сторони дійшли згоди продовжити строк дії Договору №10/1 від 16.01.2017 року на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2018 року в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в Договорі, та збільшити суму договору на 161 012,91 грн (сто шістдесят одну тисячу дванадцять грн. 91 коп).
2. Інші умови вищезгаданого Договору , які не вказані в угоді, залишаються без змін, і сторони підтверджують за ними свої зобов'язання.
3. Ця Додаткова угода складена в трьох примірниках, по одному примірнику кожній стороні, при цьому кожний примірник має однакову юридичну силу.
4. Ця угода є невід'ємною частиною Договору і набирає чинності з моменту її підписання та діє до укладення договору на 2018 рік за результатами застосування процедури відкриті торги.
Номер додаткової угоди:
10/1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2017 22:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d9c409e2de594449851cda43e1c3a7ca
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмету закупівлі
Номер додаткової угоди:
10/1
Дата внесення змін до договору:
19.02.2018 15:00
Статус:
Опубліковано