-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 386 шт.; Меню №2 - 465 шт.; Меню №3 - 7645 шт.; Меню №4 -25309 шт.
Тендер Prozorro UA-2018-07-25-001338-b
Меню №1 - 386 шт.;; Меню №2 - 465 шт.; Меню №3 - 7 645 шт.; Меню №4 - 25309 шт.;
Завершена
326 901.06
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.2% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 1.2% або 4 000.00 UAH
Номер:
84a88c8850024db3becd19df72781ce7
Внутрішній номер закупівлі:
2323227
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-25-001338-b
Замовник:
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області""
×
-
Код ЄДРПОУ:
23031670
-
Адреса:
87541, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Азовстальська, 53,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Зьома +380982682950 mariupol-shkola10@ukr.net http://marschool10.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
326 901.06 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2018 14:52 - 06.08.2018 14:48
Період прийому пропозицій:
25.07.2018 14:52 - 16.08.2018 14:48
Аукціон:
17.08.2018 12:13 - 17.08.2018 12:34
Період кваліфікації:
17.08.2018 12:34 - 17.08.2018 16:32
Період завантаження договору:
17.08.2018 12:34 - 06.09.2018 12:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 386 шт.; Меню №2 - 465 шт.; Меню №3 - 7645 шт.; Меню №4 -25309 шт.
Кількість
33805 штуки
Період постачання
01.09.2018 - 31.12.2018
Меню №3
Кількість
7645 штуки
Період постачання
01.09.2018 - 31.12.2018
Меню №4
Кількість
25309 штуки
Період постачання
01.09.2018 - 31.12.2018
Меню №2
Кількість
465 штуки
Період постачання
01.09.2018 - 31.12.2018
Меню №1
Кількість
386 штуки
Період постачання
01.09.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПИТАНИЕ"
Оскарження: 17.08.2018 12:34 - 28.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01558922
-
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПИТАНИЕ" ukr.viktoria@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Донецька обл., Маріуполь, 87524, Донецька обл., місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ПОКРИШКІНА, будинок 9
Оскарження: 17.08.2018 12:34 - 28.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
326 896.41 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
326 896.41 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.08.2018 16:32
Документи
4
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37793266
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ" 0675863224 HIJCHENKOKV@EKOIP.BIZ http://uopt.info
-
Адреса:
Україна, 87506, Донецька обл., м. Маріуполь, вулиця Свободи, будинок20
Початкова пропозиція
326 901.06 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
326 901.06 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
3fc2943ab3174b729d56a91213ea487c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-25-001338-b-c1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПИТАНИЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01558922
-
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПИТАНИЕ" ukr.viktoria@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Донецька обл., Маріуполь, 87524, Донецька обл., місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ПОКРИШКІНА, будинок 9
Номер договору:
10/4
Сума договору:
326 896.41 UAH з ПДВ
Сума договору:
326 896.41 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
28.08.2018 08:50
Статус:
Виконаний