-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 386 шт.; Меню №2 - 465 шт.; Меню №3 - 7645 шт.; Меню №4 -25309 шт.
1.Виправити технічну помилку, та вважати вірним період поставки 03.09.2018-31.12.2018 р.відповідно п.5.1. договору №10/4 від 28.08.2018р. 2.Вважати вірно викладеним пункт 3.1 розділу 3 Договору № 10/4від 28.08.2018 року на закупівлю Послуги їдалень за кодом ДК 021:2015 55510000-8 - Послуги їдалень.в такій редакції: «…Ціна цього Договору становить 326896,41 грн. ( триста двадцять шість тисяч вісімсот дев'яносто шість грн. 41 коп.), без ПДВ.
326 896.41
UAH з ПДВ
Номер:
3fc2943ab3174b729d56a91213ea487c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-25-001338-b-c1
Замовник:
КУ "Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області""
×
-
Код ЄДРПОУ:
23031670
-
Контактна особа:
Наталія Зьома +380982682950 mariupol-shkola10@ukr.net http://marschool10.klasna.com/
-
Адреса:
87541, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Азовстальська, 53,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПИТАНИЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01558922
-
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПИТАНИЕ" ukr.viktoria@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Донецька обл., Маріуполь, 87524, Донецька обл., місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ПОКРИШКІНА, будинок 9
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Опис:
1.Виправити технічну помилку, та вважати вірним період поставки 03.09.2018-31.12.2018 р.відповідно п.5.1. договору №10/4 від 28.08.2018р.
2.Вважати вірно викладеним пункт 3.1 розділу 3 Договору № 10/4від 28.08.2018 року на закупівлю Послуги їдалень за кодом ДК 021:2015 55510000-8 - Послуги їдалень.в такій редакції: «…Ціна цього Договору становить 326896,41 грн. ( триста двадцять шість тисяч вісімсот дев'яносто шість грн. 41 коп.), без ПДВ.
Номер договору:
10/4
Дата підписання:
28.08.2018 08:50
Період дії договору:
28.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
326 896.41 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
160 335.59 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 386 шт.; Меню №2 - 465 шт.; Меню №3 - 7645 шт.; Меню №4 -25309 шт.
Кількість
33805 штуки
Період постачання
01.09.2018 - 31.12.2018
Меню №3
Кількість
7645 штуки
Період постачання
01.09.2018 - 31.12.2018
Меню №4
Кількість
25309 штуки
Період постачання
01.09.2018 - 31.12.2018
Меню №2
Кількість
465 штуки
Період постачання
01.09.2018 - 31.12.2018
Меню №1
Кількість
386 штуки
Період постачання
01.09.2018 - 31.12.2018
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
86b1992990674cec90a3e4cbdd31a146
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Виправити технічну помилку, та вважати вірним період поставки 03.09.2018-31.12.2018 р.відповідно п.5.1. договору №10/4 від 28.08.2018р.
Номер додаткової угоди:
10/4
Дата внесення змін до договору:
03.09.2018 16:06
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
990a7cb099234b5faf4626807a375894
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Вважати вірно викладеним пункт 3.1 розділу 3 Договору № 10/4від 28.08.2018 року на закупівлю Послуги їдалень за кодом ДК 021:2015 55510000-8 - Послуги їдалень.в такій редакції: «…Ціна цього Договору становить 326896,41 грн. ( триста двадцять шість тисяч вісімсот дев'яносто шість грн. 41 коп.), без ПДВ.
Номер додаткової угоди:
10/4
Дата внесення змін до договору:
03.09.2018 16:30
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9a10aa8dd5b24e33957cbdf146d55713
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмету
Номер додаткової угоди:
10/4
Дата внесення змін до договору:
04.10.2018 11:07
Статус:
Опубліковано