-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги їдалень (ДК 021:2015- 55510000-8 Послуги їдалень)- Меню №1 - 386 шт.; Меню №2 - 465 шт.; Меню №3 - 7645 шт.; Меню №4 -25309 шт.
Тендер Prozorro UA-2018-07-25-001338-b
Меню №1 - 386 шт.;; Меню №2 - 465 шт.; Меню №3 - 7 645 шт.; Меню №4 - 25309 шт.;
Завершена
326 901.06
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.2% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 1.2% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2018 14:52 - 06.08.2018 14:48
Звернень немає. Звернення не може бути заданим