-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 55320000-9 — Послуг...×-
код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 55320000-9 — Послуги з організації харчування (Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-9 класів та учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради)
- ID: UA-2026-09-03-015180-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288513
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Березівської гімназії Івано-Франківської...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) ДК 021:2015 - 55320000-9 - Послуги з організації харчування
- ID: UA-2026-01-13-013246-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27898305
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування...×-
55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))
- ID: UA-2026-01-13-013166-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27898223
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування...×-
55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))
- ID: UA-2026-01-03-000617-a
- Дата створення : 03.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27831893
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Березівської гімназії Івано-Франківської...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) ДК 021:2015 - 55320000-9 - Послуги з організації харчування
- ID: UA-2026-01-03-000570-a
- Дата створення : 03.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27831848
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Березівської гімназії Іван...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради 55320000-9 - Послуги з організації харчування) (аутсорсинг))
- ID: UA-2025-12-12-011344-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27537465
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Березівської гімназії Іван...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради 55320000-9 - Послуги з організації харчування) (аутсорсинг))
- ID: UA-2025-12-03-022357-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27388827
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування вихованців Березівської гімназії Івано-Франк...×-
Послуги з організації гарячого харчування вихованців Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради 55320000-9 - Послуги з організації харчування) (аутсорсинг))
- ID: UA-2025-10-27-011569-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26902096
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Березівської гімназії Івано-Франківської...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) ДК 021:2015 - 55320000-9 - Послуги з організації харчування
- ID: UA-2025-10-27-011140-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26901672
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування вихованців Березівської гімназії Івано-Франк...×-
Послуги з організації гарячого харчування вихованців Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради 55320000-9 - Послуги з організації харчування) (аутсорсинг))
- ID: UA-2025-10-16-017061-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26788700
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Березівської гімназії Івано-Франківської...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) ДК 021:2015 - 55320000-9 - Послуги з організації харчування
- ID: UA-2025-10-16-010695-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26782341
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування вихованців Березівської гімназії Івано-Франк...×-
Послуги з організації гарячого харчування вихованців Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради 55320000-9 - Послуги з організації харчування) (аутсорсинг)) відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом.
- ID: UA-2025-09-04-009814-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26333115
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Березівської гімназії Іван...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради 55320000-9 - Послуги з організації харчування) (аутсорсинг)) (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом.)
- ID: UA-2025-09-04-009393-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26332684
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування вихованців Березівської гімназії Івано-Франк...×-
Послуги з організації гарячого харчування вихованців Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради 55320000-9 - Послуги з організації харчування) (аутсорсинг))
- ID: UA-2025-08-22-011229-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26221641
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Березівської гімназії Іван...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради 55320000-9 - Послуги з організації харчування) (аутсорсинг))
- ID: UA-2025-08-22-011132-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26221544
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -