• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))

Завершена

170 560.00 UAH без ПДВ
Номер: 8f5dadfb89f04be7b41abf22f1a55ee9
Внутрішній номер закупівлі: 27898223
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-13-013166-a   
Замовник: БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олег Ганчак +380962506992 taniashim@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 170 560.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))
Код ДК 021:2015: 55321000-6 Послуги з готування їжі
Кількість 82 день
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 77461, Україна, Івано-Франківська область, с. Березівка, вул. Шевченка, 23 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАСІЧАНСЬКА ГАЛИНА ВАСИЛІВНА
Ціна пропозиції 170 560.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2026 20:17
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 577393ebb0e14996b3eb1509e345b650
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-13-013166-a-b1
Постачальник: ПАСІЧАНСЬКА ГАЛИНА ВАСИЛІВНА
Номер договору: 04
Сума договору: 151 530.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 13.01.2026 13:00
Статус:
Підписаний
pdf
UA-2026-01-03-000617-a-report170.pdf
pdf
Договір 04 пільгові 170560 грн.pdf
pdf
Обгрунтування пільгові 170 560 грн.pdf
pdf
додуг1_20260828_0001.pdf
p7s
sign.p7s