-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))
Оголошено тендер
170 560.00
UAH
Номер:
f1019aa16d78409a94aa6fc8b75752ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-12-014676-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562912
-
Адреса:
77461, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, село Березівка, вул. Шевченка, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562912
-
Адреса:
77461, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, село Березівка, вул. Шевченка, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
170 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))
Примітки:
55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))( відкриті торги не відбулись через відсутність учасників)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
12.01.2026 18:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))
Кількість
82 день
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1020 - Надання загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума170 560.00 UAH