-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 55320000-9 — Послуги з організації харчування (Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-9 класів та учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015180-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)
313 875.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
12
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c5f8a9932c8f4f8db22efd27057f205e
Внутрішній номер закупівлі:
30288513
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015180-a
Замовник:
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562912
-
Адреса:
77461, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, село Березівка, вул. Шевченка, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Ганчак +380962506992 taniashim@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
313 875.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 21:44 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 21:44 - 19.09.2026 18:00
Період оскарження:
03.09.2026 21:44 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴313 875.00 код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 55320000-9 — Послуги з організації харчування (Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-9 класів та учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради)