-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 55320000-9 — Послуги з організації харчування (Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-9 класів та учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради)
Оголошено тендер
376 650.00
UAH
Номер:
86b4bcd870424827960fdaeaef7f51b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018746-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562912
-
Адреса:
77461, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, село Березівка, вул. Шевченка, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562912
-
Адреса:
77461, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, село Березівка, вул. Шевченка, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
376 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 55320000-9 — Послуги з організації харчування (Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-9 класів та учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.09.2026 21:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума110 050.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201260 - Загальнодержавні заходи у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума266 600.00 UAH