-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))
Тендер Prozorro UA-2026-01-03-000617-a
55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))
Торги не відбулися
170 560.00
UAH без ПДВ
Номер:
56dd48dd60b9421d80a42cd43b8955a0
Внутрішній номер закупівлі:
27831893
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-03-000617-a
Замовник:
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562912
-
Адреса:
77461, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, село Березівка, вул. Шевченка, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Ганчак +380962506992 taniashim@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
170 560.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.01.2026 20:26 - 08.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.01.2026 20:26 - 11.01.2026 08:00
Аукціон:
з 12.01.2026 14:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 560.00 55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))