• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))

Оголошено тендер

170 560.00 UAH
Номер: 62b6f8cd5eff49abbdfe68640b436925
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-01-03-000529-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 170 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))
Примітки: 55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 03.01.2026 16:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради( аутсорсинг))
Код ДК 021:2015: 55321000-6 Послуги з готування їжі
Кількість 82 день
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1020 - Надання загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума170 560.00 UAH