-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради 55320000-9 - Послуги з організації харчування) (аутсорсинг))
Тендер Prozorro UA-2025-12-12-011344-a
Завершена
54 404.00
UAH без ПДВ
Номер:
5a28b3b2529b479281e9ec5b9f39f478
Внутрішній номер закупівлі:
27537465
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-12-011344-a
Замовник:
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562912
-
Адреса:
77461, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, село Березівка, вул. Шевченка, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Ганчак +380962506992 taniashim@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Вiдкритi торги з особливостями не відбулись через відсутність учасників
оприлiоднено в електроннiй системi закуriiвель за номером iD:
UA-2025-12-03-022357-a.
Очікувана вартість:
54 404.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради 55320000-9 - Послуги з організації харчування) (аутсорсинг)) с.Березівка, вул. Шевченка, 23
Кількість
14 день
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
77461, Україна, Івано-Франківська область, с. Березівка, вул. Шевченка, 23
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАСІЧАНСЬКА ГАЛИНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2373012742
-
Адреса:
78410, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н село Тисменичани
Ціна пропозиції
54 404.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.12.2025 13:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9d5f032cac6e4633b66f294902aaaef0
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-12-011344-a-a1
Постачальник:
ПАСІЧАНСЬКА ГАЛИНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2373012742
-
Адреса:
78410, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н село Тисменичани
Номер договору:
73
Сума договору:
47 404.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
12.12.2025 12:00
Статус:
Підписаний