-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) ДК 021:2015 - 55320000-9 - Послуги з організації харчування
Тендер Prozorro UA-2026-01-03-000570-a
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) ДК 021:2015 - 55320000-9 - Послуги з організації харчування
Торги не відбулися
137 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
90a9d89abf9945799be04cc3f0359d64
Внутрішній номер закупівлі:
27831848
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-03-000570-a
Замовник:
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562912
-
Адреса:
77461, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, село Березівка, вул. Шевченка, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Ганчак +380962506992 taniashim@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
137 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.01.2026 18:37 - 08.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.01.2026 18:37 - 11.01.2026 08:00
Аукціон:
з 12.01.2026 14:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴137 600.00 Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) ДК 021:2015 - 55320000-9 - Послуги з організації харчування