-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зони відпочинку у центральному парку культури та відпочинку ім...×-
Послуги з поточного ремонту зони відпочинку у центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
- ID: UA-2025-09-05-006366-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26344722
ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту дитячого майданчику скверу Західний, ДК 021:2015: 50870000-4 П...×-
Послуги з поточного ремонту дитячого майданчику скверу Західний, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
- ID: UA-2025-06-30-001597-a
- Дата створення : 30.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25743451
ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту дитячого майданчику скверу Західний, ДК 021:2015: 50870000-4 П...×-
Послуги з поточного ремонту дитячого майданчику скверу Західний, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
- ID: UA-2025-06-16-001714-a
- Дата створення : 16.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25606935
ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту дитячих майданчиків, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту...×-
Послуги з поточного ремонту дитячих майданчиків, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
- ID: UA-2024-10-09-001093-a
- Дата створення : 09.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22829880
ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту дитячих майданчиків, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту...×-
Послуги з поточного ремонту дитячих майданчиків, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
- ID: UA-2024-06-10-001946-a
- Дата створення : 10.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21781497
ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту елементів дитячих майданчиків- ID: UA-2023-11-17-001759-a
- Дата створення : 17.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19672435
ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту елементів дитячого ігрового майданчику Скверу Прибережний- ID: UA-2023-08-18-003390-a
- Дата створення : 18.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18713601
ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з модернізації декоративних фігур- ID: UA-2018-12-18-005344-c
- Дата створення : 18.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2845386
ДК 021:2015: 50800000-3 Послуги з різних видів ремонту і технічного обслуговуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування садово-паркової техніки- ID: UA-2018-12-18-004313-c
- Дата створення : 18.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2753469
ДК 021:2015: 50800000-3 Послуги з різних видів ремонту і технічного обслуговуванняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків парку ім....×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків парку ім. В.Дубініна СPV – 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків.
- ID: UA-2017-03-31-000770-b
- Дата створення : 31.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 752057
КП "Міська інфраструктура" ЄДРПОУ: 39754779ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківЗавершена -