-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту дитячого майданчику скверу Західний, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
Тендер Prozorro UA-2025-06-30-001597-a
Завершена
1 312 528.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 562.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 562.64 UAH
Номер:
f484201a99a8423ebe5b7c2ce4c5371d
Внутрішній номер закупівлі:
25743451
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-30-001597-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міська інфраструктура" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39754779
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ксенія Євгенівна Козлова +380567670336 infrastruktura_kp@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-miska-infrastruktura-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 312 528.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2025 10:29 - 05.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2025 10:29 - 08.07.2025 00:00
Аукціон:
з 08.07.2025 14:02
Період кваліфікації:
08.07.2025 00:00 - 08.07.2025 15:22
Період завантаження договору:
14.07.2025 00:00 - 24.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 312 528.40 Послуги з поточного ремонту дитячого майданчику скверу Західний, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків