• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту дитячого майданчику скверу Західний, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків

Оголошено тендер

1 312 528.40 UAH
Номер: 3284d88e6d6e4c2aaa902ff36f180f35
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-30-002055-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Міська інфраструктура" Дніпровської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Міська інфраструктура" Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 1 312 528.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту дитячого майданчику скверу Західний, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 30.06.2025 10:24

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту дитячого майданчику скверу Західний
Код ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпровська
Сума1 312 528.40 UAH