-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зони відпочинку у центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
Тендер Prozorro UA-2025-09-05-006366-a
Завершена
794 660.61
UAH з ПДВ
Номер:
0efb4974dcbe4e23ba9ee48add5643da
Внутрішній номер закупівлі:
26344722
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-05-006366-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міська інфраструктура" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39754779
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Григорівна ГЕТЬМАН +38056767033 getman30041985@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-miska-infrastruktura-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
794 660.61 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2025 13:05 - 10.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2025 13:05 - 13.09.2025 00:00
Аукціон:
з 15.09.2025 14:36
Період кваліфікації:
13.09.2025 00:00 - 15.09.2025 10:34
Період завантаження договору:
21.09.2025 00:00 - 01.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴794 660.61 Послуги з поточного ремонту зони відпочинку у центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків