-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зони відпочинку у центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка
Оголошено тендер
794 660.61
UAH
Номер:
3de9d95ae1fb44f996692e2abfb6f857
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-05-006555-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міська інфраструктура" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39754779
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міська інфраструктура" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39754779
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
794 660.61 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту зони відпочинку у центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.09.2025 11:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума794 660.61 UAH