-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту дитячого майданчику скверу Західний, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
Тендер Prozorro UA-2025-06-16-001714-a
Торги не відбулися
1 312 528.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 562.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 562.64 UAH
Номер:
d503a16184dc42f58b2fc7da605824e1
Внутрішній номер закупівлі:
25606935
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-16-001714-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міська інфраструктура" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39754779
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ксенія Євгенівна Козлова +380567670336 infrastruktura_kp@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-miska-infrastruktura-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 312 528.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2025 10:13 - 21.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2025 10:13 - 24.06.2025 00:00
Аукціон:
з 24.06.2025 11:31
Період кваліфікації:
24.06.2025 00:00 - 24.06.2025 15:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 312 528.40 Послуги з поточного ремонту дитячого майданчику скверу Західний, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків