-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту дитячого майданчику скверу Західний, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
Тендер Prozorro UA-2025-06-16-001714-a
Торги не відбулися
1 312 528.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 562.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 562.64 UAH
Період уточнення:
16.06.2025 10:13 - 21.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим