-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту дитячих майданчиків, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
Тендер Prozorro UA-2024-10-09-001093-a
Завершена
1 923 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 615.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 615.00 UAH
Номер:
aec7dd6223604105ac622a045820416d
Внутрішній номер закупівлі:
22829880
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-09-001093-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міська інфраструктура" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39754779
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ксенія Євгенівна Козлова +380567670336 infrastruktura_kp@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-miska-infrastruktura-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 923 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.10.2024 09:32 - 14.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2024 09:32 - 17.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
17.10.2024 00:00 - 17.10.2024 12:03
Період завантаження договору:
23.10.2024 00:00 - 02.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 923 000.00 Послуги з поточного ремонту дитячих майданчиків, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків