-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту дитячих майданчиків, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
Тендер Prozorro UA-2024-10-09-001093-a
Завершена
1 923 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 615.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 615.00 UAH
Період уточнення:
09.10.2024 09:32 - 14.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим