• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту дитячих майданчиків, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків

Оголошено тендер

1 923 000.00 UAH
Номер: 455b3e3a082f40afabaab0456ba288f9
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-09-001306-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Міська інфраструктура" Дніпровської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Міська інфраструктура" Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 1 923 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту дитячих майданчиків, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 09.10.2024 09:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 923 000.00 UAH