-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту дитячих майданчиків, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
Тендер Prozorro UA-2024-06-10-001946-a
Завершена
2 063 828.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 319.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 319.14 UAH
Номер:
49ad996d8d184d6aa99ddc8be2597d84
Внутрішній номер закупівлі:
21781497
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-10-001946-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міська інфраструктура" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39754779
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ксенія Козлова +380567670336 ksenya.kozlova.80@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-miska-infrastruktura-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 063 828.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2024 10:14 - 15.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2024 10:14 - 18.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
18.06.2024 00:01 - 18.06.2024 11:02
Період завантаження договору:
24.06.2024 00:00 - 04.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 063 828.00 Послуги з поточного ремонту дитячих майданчиків, ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків