-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (м.Кам‘янське)- ID: UA-2026-05-19-013029-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29273686
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЧОВ)- ID: UA-2026-05-08-000916-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29158581
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЧОВ)- ID: UA-2026-04-29-008761-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29068263
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЧОВ)- ID: UA-2026-04-21-005474-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28975716
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (КОВ)- ID: UA-2026-04-21-005330-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28975561
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЗОВ)- ID: UA-2026-04-21-005220-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28975457
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (м.Кривий Ріг)- ID: UA-2026-04-21-004963-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28975200
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (м.Кам‘янське)- ID: UA-2026-04-21-004828-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28975076
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (м.Дніпро)- ID: UA-2026-04-21-004653-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28974889
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЧОВ)- ID: UA-2026-04-13-006553-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28901427
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (КОВ)- ID: UA-2026-04-13-006404-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28901285
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЗОВ)- ID: UA-2026-04-13-006279-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28901148
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (м.Кривий Ріг)- ID: UA-2026-04-13-006132-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28900999
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (м.Кам‘янське)- ID: UA-2026-04-13-005949-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28900844
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (м.Дніпро)- ID: UA-2026-04-13-005796-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28900676
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокТорги не відбулисяТорги не відбулися -