• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЗОВ)

50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок ( Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЗОВ)) - 1 послуга. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.

Торги не відбулися

12 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 77a6ece4c5394a26922bb2227fec40b8
Внутрішній номер закупівлі: 28901148
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-13-006279-a   
Замовник: ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот"
Контактна особа: Наталія Андрейченко +0503618408 dp@ucrf.gov.ua http://ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 12 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.04.2026 15:53 - 18.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.04.2026 15:53 - 21.04.2026 10:00
Аукціон: з 22.04.2026 13:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 000.00 Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЗОВ)