• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЧОВ)

50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЧОВ) за адресою м. Черкаси, вул. Гоголя, 287) - 1 послуга; 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЧОВ) за адресою м. Черкаси, бульвар Шевченка, 220) - 1 послуга. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.

Торги не відбулися

10 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1b7f44a3d1074de8af7a047e8efbf05f
Внутрішній номер закупівлі: 28975716
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-21-005474-a   
Замовник: ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот"
Контактна особа: Наталія Андрейченко +0503618408 dp@ucrf.gov.ua http://ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 10 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.04.2026 12:47 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.04.2026 12:47 - 29.04.2026 10:00
Аукціон: з 30.04.2026 12:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 000.00 Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЧОВ)