-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЗОВ)
Тендер Prozorro UA-2026-04-21-005220-a
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок ( Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЗОВ)) - 1 послуга. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Завершена
12 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1cf49d486fb145f28f2ee3f4fd953534
Внутрішній номер закупівлі:
28975457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-21-005220-a
Замовник:
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21908235
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Сергія Нігояна, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Андрейченко +0503618408 dp@ucrf.gov.ua http://ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
12 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2026 12:33 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2026 12:33 - 29.04.2026 10:00
Аукціон:
з 30.04.2026 15:15
Період кваліфікації:
29.04.2026 10:00 - 30.04.2026 12:56
Період завантаження договору:
06.05.2026 00:00 - 16.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 000.00 Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЗОВ)