• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (м.Дніпро)

50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (м. Дніпро)) - 1 послуга. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.

Завершена

12 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f4d26309c1a4494bb67cef98e293eae9
Внутрішній номер закупівлі: 28974889
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-21-004653-a   
Замовник: ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот"
Контактна особа: Наталія Андрейченко +0503618408 dp@ucrf.gov.ua http://ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 12 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.04.2026 12:05 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.04.2026 12:05 - 29.04.2026 10:00
Аукціон: 30.04.2026 13:20 - 30.04.2026 13:43
Період кваліфікації: 30.04.2026 13:43 - 01.05.2026 15:33
Період завантаження договору: 07.05.2026 00:00 - 17.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 000.00 Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (м.Дніпро)