-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (м.Кам‘янське)
Тендер Prozorro UA-2026-04-21-004828-a
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (м. Кам‘янське)) - 1 послуга. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Торги не відбулися
1 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
99d2f11c362f4aa9b0be7f1c466182ea
Внутрішній номер закупівлі:
28975076
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-21-004828-a
Замовник:
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21908235
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Сергія Нігояна, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Андрейченко +0503618408 dp@ucrf.gov.ua http://ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2026 12:13 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2026 12:13 - 29.04.2026 10:00
Аукціон:
з 30.04.2026 14:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 500.00 Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (м.Кам‘янське)