-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги діагностики та ремонту системи Adblue Автомобіль: Ford Trucks 1845T, держномер АІ1...×-
Послуги діагностики та ремонту системи Adblue Автомобіль: Ford Trucks 1845T, держномер АІ133В
- ID: UA-2026-08-31-010930-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244194
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з діагностики, технічне обслуговування редукторів і КПП на Ford Trucks F-MAX L AT...×-
Послуги з діагностики, технічне обслуговування редукторів і КПП на Ford Trucks F-MAX L AT NM0KCXTP6KPP93511
- ID: UA-2026-08-31-008900-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242167
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Діагностика та усунення наявних недоліків Системи Adblue (фільтр реагенту Adblue), Ford T...×-
Діагностика та усунення наявних недоліків Системи Adblue (фільтр реагенту Adblue), Ford Trucks 1845Т, 2026 року випуску, VIN № NM0KCXTP6KPP66ХТY91977
- ID: UA-2026-08-11-011961-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30055632
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Діагностика та усунення наявних недоліків редукторів та КПП Ford Trucks F-MAX L AT, 2023 р...×-
Діагностика та усунення наявних недоліків редукторів та КПП Ford Trucks F-MAX L AT, 2023 року випуску, VIN № NM0KCXTP6KPP93511
- ID: UA-2026-08-11-011808-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30055479
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планове технічне обслуговування на 100 м/г екскаватора-навантажувача JCB 4СХ 4, 2025 року...×-
Планове технічне обслуговування на 100 м/г екскаватора-навантажувача JCB 4СХ 4, 2025 року випуску, VIN № JCB4CX4WKS3567705
- ID: UA-2026-07-16-009391-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29836446
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планове технічне обслуговування на 50 м/г по закінченню обкатування трактора NEW HOLLAND T...×-
Планове технічне обслуговування на 50 м/г по закінченню обкатування трактора NEW HOLLAND T6090, 2025 року випуску, VIN № ZSBK01011
- ID: UA-2026-07-16-008952-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29836037
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гарантійного технічного обслуговування (ТО50) трактора колісного КИЙ-14114 сер R...×-
Послуги з гарантійного технічного обслуговування (ТО50) трактора колісного КИЙ-14114 сер R47954
- ID: UA-2026-07-01-004420-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29703470
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планове технічне обслуговування на 1500 м/г або 12 місяців експлуатації телескопічного нав...×-
Планове технічне обслуговування на 1500 м/г або 12 місяців експлуатації телескопічного навантажувача JCB 527-58 CON, 2022 року випуску, VIN № JCB5ATTRCN3155340
- ID: UA-2026-06-08-012246-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29470846
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планове технічне обслуговування на 50 м/г по закінченні обкатування трактора КИЙ-14114, 20...×-
Планове технічне обслуговування на 50 м/г по закінченні обкатування трактора КИЙ-14114, 2025 року випуску, VIN № R47954
- ID: UA-2026-06-08-010303-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29468909
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Діагностика та усунення наявних недоліків Системи SCR (селективна каталітична нейтралізаці...×-
Діагностика та усунення наявних недоліків Системи SCR (селективна каталітична нейтралізація) сідельних тягачів Ford Trucks F-MAX L AT, 2023 року випуску
- ID: UA-2026-05-12-013043-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29199859
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Діагностика та усунення наявних недоліків Системи SCR (селективна каталітична нейтралізаці...×-
Діагностика та усунення наявних недоліків Системи SCR (селективна каталітична нейтралізація) Ford Trucks F-MAX L AT, 2023 року випуску, VIN № NM0KCXTP6KPP93511 та Ford Trucks F-MAX L AT, 2023 року випуску, VIN № NM0KCXTP6KPP93512
- ID: UA-2026-04-28-004879-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29049540
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планове технічне обслуговування на 12 місяців експлуатації (ТО-1) транспортного засобу тра...×-
Планове технічне обслуговування на 12 місяців експлуатації (ТО-1) транспортного засобу транспортного засобу марки Toyota, VIN № MR0KB3CDX00910288
- ID: UA-2026-04-23-010336-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29009746
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планове технічне обслуговування на 150 000км. пробігу або 12 місяців експлуатації сідельн...×-
Планове технічне обслуговування на 150 000км. пробігу або 12 місяців експлуатації сідельного тягача Ford Trucks F-MAX L AT, 2023 року випуску, VIN № NM0KCXTP6KPP93511 та планове технічне обслуговування на 150 000км. пробігу або 12 місяців експлуатації сідельного тягача Ford Trucks F-MAX L AT, 2023 року випуску, VIN № NM0KCXTP6KPP93512
- ID: UA-2026-03-27-009559-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28754683
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планове технічне обслуговування на 12 місяців експлуатації (ТО-1) транспортного засобу To...×-
Планове технічне обслуговування на 12 місяців експлуатації (ТО-1) транспортного засобу Toyota Hilux, 2020 року випуску, VIN № MR0KB3CDX00910288
- ID: UA-2026-03-12-013574-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28590869
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планове технічне обслуговування на 150 000км. пробігу або 12 місяців експлуатації сідельн...×-
Планове технічне обслуговування на 150 000км. пробігу або 12 місяців експлуатації сідельного тягача Ford Trucks F-MAX L AT, 2023 року випуску, VIN № NM0KCXTP6KPP93511 та планове технічне обслуговування на 150 000км. пробігу або 12 місяців експлуатації сідельного тягача Ford Trucks F-MAX L AT, 2023 року випуску, VIN № NM0KCXTP6KPP93512
- ID: UA-2026-03-12-012885-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28590190
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -