• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Планове технічне обслуговування на 100 м/г екскаватора-навантажувача JCB 4СХ 4, 2025 року випуску, VIN № JCB4CX4WKS3567705

Торги не відбулися

28 475.00 UAH без ПДВ
Номер: 95c2fb56339741fb90f96e171583e38c
Внутрішній номер закупівлі: 29836446
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-009391-a   
Замовник: Військова частина 1471
Контактна особа: Москалевська Наталія 380686221510 natashamoskalevska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 28 475.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 16:32 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 16:32 - 24.07.2026 08:00
Аукціон: з 27.07.2026 15:00
Період кваліфікації: 24.07.2026 08:00 - 03.08.2026 12:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴28 475.00 Планове технічне обслуговування на 100 м/г екскаватора-навантажувача JCB 4СХ 4, 2025 року випуску, VIN № JCB4CX4WKS3567705