-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Планове технічне обслуговування на 50 м/г по закінченню обкатування трактора NEW HOLLAND T6090, 2025 року випуску, VIN № ZSBK01011
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-008952-a
Торги не відбулися
18 676.49
UAH без ПДВ
Номер:
eaca813a43bb4288b8238874922d262c
Внутрішній номер закупівлі:
29836037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-008952-a
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
09600, Україна, Київська область, Київ, Київська обл., Рокитнянський р-н, с. Савинці
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Москалевська Наталія 380686221510 natashamoskalevska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
18 676.49 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 16:09 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 16:09 - 24.07.2026 08:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 676.49 Планове технічне обслуговування на 50 м/г по закінченню обкатування трактора NEW HOLLAND T6090, 2025 року випуску, VIN № ZSBK01011