-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з діагностики, технічне обслуговування редукторів і КПП на Ford Trucks F-MAX L AT NM0KCXTP6KPP93511
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008900-a
Завершена
32 275.68
UAH з ПДВ
Номер:
67052c6ea42446ae939fc07547bb8d48
Внутрішній номер закупівлі:
30242167
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008900-a
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клименко Юлія Ігорівна 380980117782 YKlymenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
На підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей
Закупівля що не відбулася (ідентифікатор закупівлі —UA-2026-08-11-011808-a)
Очікувана вартість:
32 275.68 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з діагностики, технічне обслуговування редукторів і КПП на Ford Trucks F-MAX L AT NM0KCXTP6KPP93511
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Підйомні механізми"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34414411
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
Ціна пропозиції
32 275.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:39
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
8125ace9bcb4443296d80cd938f50546
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008900-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Підйомні механізми"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34414411
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
Номер договору:
111-26
Сума договору:
32 275.68 UAH з ПДВ
Сума договору:
26 896.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 10.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний