-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з діагностики, технічне обслуговування редукторів і КПП на Ford Trucks F-MAX L AT NM0KCXTP6KPP93511
Оголошено тендер
32 275.68
UAH
Номер:
828c38e36c484cfea148b9af4f7c9994
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010797-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
32 275.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з діагностики, технічне обслуговування редукторів і КПП на Ford Trucks F-MAX L AT NM0KCXTP6KPP93511
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:31
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
На підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Закупівля що не відбулася (ідентифікатор закупівлі —UA-2026-08-11-011808-a)
-
Дата публікації:
31.08.2026 15:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума0.00 UAH