• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги діагностики та ремонту системи Adblue Автомобіль: Ford Trucks 1845T, держномер АІ133В

Завершена

6 270.84 UAH з ПДВ
Номер: 472ad179537f49db87ae96326209ceb6
Внутрішній номер закупівлі: 30244194
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010930-a   
Замовник: Військова частина 1471
Контактна особа: Клименко Юлія Ігорівна 380980117782 YKlymenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Закупівля що не відбулася (ідентифікатор закупівлі —UA-2026-08-11-011961-a
Очікувана вартість: 6 270.84 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги діагностики та ремонту системи Adblue Автомобіль: Ford Trucks 1845T, держномер АІ133В
Код ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 10.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Підйомні механізми"
Ціна пропозиції 6 270.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:48
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 421177b0b2b149d68e161766e5e62407
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-010930-a-a1
Постачальник: ТОВ "Підйомні механізми"
Номер договору: 112-26
Сума договору: 6 270.84 UAH з ПДВ
Сума договору: 5 225.70 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 10.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Звіт про результати проведення процедури закупівлі.pdf
docx
Витяг_щодо кінцевого бенефіціарного власника_ТОВ Підйомні ме...
pdf
№112-26.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf