• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Діагностика та усунення наявних недоліків редукторів та КПП Ford Trucks F-MAX L AT, 2023 року випуску, VIN № NM0KCXTP6KPP93511

Торги не відбулися

26 896.40 UAH без ПДВ
Номер: 7792bc42c7674e4a9bb2b9efbea258df
Внутрішній номер закупівлі: 30055479
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-011808-a   
Замовник: Військова частина 1471
Контактна особа: Москалевська Наталія 380686221510 natashamoskalevska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 26 896.40 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 16:47 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 16:47 - 19.08.2026 08:00
Аукціон: з 20.08.2026 13:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴26 896.40 Діагностика та усунення наявних недоліків редукторів та КПП Ford Trucks F-MAX L AT, 2023 року випуску, VIN № NM0KCXTP6KPP93511