-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заміна акумуляторної батареї 110В типу 8 OGi 440 LA- ID: UA-2026-09-01-005757-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252577
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту котлів, пальників та автоматики- ID: UA-2026-08-31-010960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244228
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту турбогенератора ст.№4 об’єкта ЛМКП «Львівтеплоенерго»- ID: UA-2026-08-05-007805-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30001019
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 12 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд 3-х водогрійних котлів .- ID: UA-2026-07-20-005781-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29855830
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування когенераційних установок GENTEC- ID: UA-2026-07-08-000503-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29755231
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту котлів, пальників та автоматики- ID: UA-2026-06-08-002727-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29461407
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Повірка транформаторів(ДК 021:2015(50530000-9): Послуги з ремонту та технічного обслугову...×-
«Повірка транформаторів(ДК 021:2015(50530000-9): Послуги з ремонту та технічного обслуговування техніки»
- ID: UA-2026-05-25-002106-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29320881
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт водогрійного котла ПТВМ-100 ст.№1 об’єкта ЛМКП «Львівтеплоенерго»- ID: UA-2026-04-27-012907-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29043234
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Капітальний ремонт турбогенератора...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Капітальний ремонт турбогенератора ст.№4 об’єкта ЛМКП «Львівтеплоенерго»)
- ID: UA-2026-04-27-011633-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29041966
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування КГУ GENTEC- ID: UA-2025-12-12-015306-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27541361
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт електродвигунів 55 кВт в кількості 3 штуки ТЕЦ-1 ДК 021:2015: 50532100...×-
Капітальний ремонт електродвигунів 55 кВт в кількості 3 штуки ТЕЦ-1 ДК 021:2015: 50532100-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електродвигунів
- ID: UA-2025-08-15-001430-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26149021
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50532100-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електродвигунівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт парового котла «Борзіг» ст.№7» ДК 021:2015 - 50530000-9 Послуги з ремон...×-
Капітальний ремонт парового котла «Борзіг» ст.№7» ДК 021:2015 - 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
- ID: UA-2025-07-14-006236-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25871079
Львівське міське комунальне підприємство "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт електродвигуна мережного насосу ст. № МНБ-2 об’єкта ЛМКП «Львівтеплое...×-
Капітальний ремонт електродвигуна мережного насосу ст. № МНБ-2 об’єкта ЛМКП «Львівтеплоенерго»
- ID: UA-2025-07-08-003337-a
- Дата створення : 08.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25819424
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сервісне (технічне) обслуговування когенераційних установок ДК 021:2015: «50530000-9» - «П...×-
Сервісне (технічне) обслуговування когенераційних установок ДК 021:2015: «50530000-9» - «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки»
- ID: UA-2025-06-26-004109-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25721534
Львівське міське комунальне підприємство "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт парового котла «Борзіг» ст.№7» ДК 021:2015 - 50530000-9 Послуги з ремон...×-
Капітальний ремонт парового котла «Борзіг» ст.№7» ДК 021:2015 - 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
- ID: UA-2025-06-17-011956-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25630505
Львівське міське комунальне підприємство "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -