-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Капітальний ремонт турбогенератора ст.№4 об’єкта ЛМКП «Львівтеплоенерго»)
Тендер Prozorro UA-2026-04-27-011633-a
Торги відмінено
4 950 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
006ec8af772f4f8abf60571a198ff033
Внутрішній номер закупівлі:
29041966
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-27-011633-a
Замовник:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Данила Апостола 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дмитро Гнідець +380322293117 hnidets_dmytro@lte.lviv.ua https://www.lte.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 950 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.04.2026 16:12 - 02.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2026 16:12 - 05.05.2026 08:00
Аукціон:
з 06.05.2026 15:21
Період кваліфікації:
05.05.2026 08:00 - 13.05.2026 09:55
Період завантаження договору:
19.05.2026 00:00 - 29.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
dfd51102e5b74ec3af63bfd3ed606743
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Договір не укладений у визначені терміни законодавством у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
17.07.2026 10:29 - 28.07.2026 00:00
Дата опублікування:
17.07.2026 10:29
Дата виконання:
28.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴4 950 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Капітальний ремонт турбогенератора ст.№4 об’єкта ЛМКП «Львівтеплоенерго»)