-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту котлів, пальників та автоматики
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-002727-a
Послуги з ремонту котлів, пальників та автоматики
Торги не відбулися
1 826 629.00
UAH з ПДВ
Номер:
1ea1aad4df4e4a6ea8da97619c8a7c81
Внутрішній номер закупівлі:
29461407
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-002727-a
Замовник:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Данила Апостола 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дмитро Вольський +380963685600 volskyi_dmytro@lte.lviv.ua https://www.lte.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 826 629.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 10:51 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 10:51 - 16.06.2026 11:00
Аукціон:
з 17.06.2026 13:55
Період кваліфікації:
16.06.2026 11:00 - 14.07.2026 15:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 826 629.00 Послуги з ремонту котлів, пальників та автоматики