• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту котлів, пальників та автоматики

Послуги з ремонту котлів, пальників та автоматики

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 10:00)

1 522 190.83 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
10
год
42
хв
19
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c25563a293f543db8ed28e4b50ea55f3
Внутрішній номер закупівлі: 30244228
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010960-a   
Замовник: ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Контактна особа: Дмитро Вольський +380963685600 volskyi_dmytro@lte.lviv.ua https://www.lte.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 522 190.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:50 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:50 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:50 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 522 190.83 Послуги з ремонту котлів, пальників та автоматики