-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту котлів, пальників та автоматики
Оголошено тендер
1 826 629.00
UAH
Номер:
a14327ff33f6401489b46dec9b67ca88
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013229-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Данила Апостола 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Данила Апостола 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 826 629.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту котлів, пальників та автоматики
Примітки:
Послуги з ремонту котлів, пальників та автоматики
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
31.08.2026 16:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 826 629.00 UAH