-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заміна акумуляторної батареї 110В типу 8 OGi 440 LA
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005757-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
1 395 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
15
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
711214e309384079b79817bfe54de1e2
Внутрішній номер закупівлі:
30252577
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005757-a
Замовник:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Данила Апостола 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дмитро Гнідець +380322293117 hnidets_dmytro@lte.lviv.ua https://www.lte.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 395 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 13:49 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 13:49 - 17.09.2026 08:00
Період оскарження:
01.09.2026 13:49 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 395 833.33 Заміна акумуляторної батареї 110В типу 8 OGi 440 LA