-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заміна акумуляторної батареї 110В типу 8 OGi 440 LA
Оголошено тендер
1 675 000.00
UAH
Номер:
42c5ebbe700c497aa08ff3e0e6a886f6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-007105-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Данила Апостола 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Данила Апостола 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 675 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Заміна акумуляторної батареї 110В типу 8 OGi 440 LA
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
01.09.2026 13:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 675 000.00 UAH