• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту турбогенератора ст.№4 об’єкта ЛМКП «Львівтеплоенерго»

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 12 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 12 днів назад

4 125 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 586514e22f904c75b6bcf5c9cd1aed54
Внутрішній номер закупівлі: 30001019
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-05-007805-a   
Замовник: ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Контактна особа: Дмитро Гнідець +380322293117 hnidets_dmytro@lte.lviv.ua https://www.lte.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.08.2026 14:25 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2026 14:25 - 13.08.2026 08:00
Аукціон: з 14.08.2026 14:10
Період кваліфікації: 13.08.2026 08:00 - 20.08.2026 10:54
Період завантаження договору: 26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 125 000.00 Послуги з ремонту турбогенератора ст.№4 об’єкта ЛМКП «Львівтеплоенерго»