• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту турбогенератора ст.№4 об’єкта ЛМКП «Львівтеплоенерго»

Оголошено тендер

4 950 000.00 UAH
Номер: d1383ee8f4b24de69485570e4b646496
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-05-009235-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Замовник: ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Очікувана вартість: 4 950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту турбогенератора ст.№4 об’єкта ЛМКП «Львівтеплоенерго»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 05.08.2026 14:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 950 000.00 UAH