-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи рентгенівської діагностичної С-подібної «SYMBOL FP S»- ID: UA-2026-09-01-007663-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254483
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування мийно-дезінфекційних машин Uniclean. ДК 021:2015: 504...×-
Послуги з технічного обслуговування мийно-дезінфекційних машин Uniclean. ДК 021:2015: 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
- ID: UA-2026-08-10-010820-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30042100
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуг з ремонту градієнтного підсилювача до апарату МРТ Philips- ID: UA-2026-07-22-010322-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29884242
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуг з ремонту аналізатора Humastar 200- ID: UA-2026-07-22-005217-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29879135
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з сервісного технічного обслуговування комп’ютерного томографу Aquilion Prime- ID: UA-2026-07-15-009695-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29825256
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуг з ремонту градієнтного підсилювача до апарату МРТ Philips- ID: UA-2026-07-09-002155-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29768977
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуг з ремонту системи радіографічної мобільної- ID: UA-2026-07-08-003791-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29758521
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуг з ремонту градієнтного підсилювача до апарату МРТ Philips- ID: UA-2026-07-01-008595-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29707647
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту системи ангіографічної інтервенційної Azurion 7M20.ДК 021:2015: 5042000...×-
Послуги з ремонту системи ангіографічної інтервенційної Azurion 7M20.ДК 021:2015: 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
- ID: UA-2026-06-30-000880-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29684071
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з сервісного технічного обслуговування інтервенційної ангіографічної системи- ID: UA-2026-06-12-011661-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29527737
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з сервісного обслуговування проточного цитометра- ID: UA-2026-06-05-006340-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29451148
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Річне сервісне обслуговування системи проточного мультипараметричного скринінгу- ID: UA-2026-06-04-013062-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29443197
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з діагностики несправностей та технічного обслуговування комп'ютерного томогр...×-
Послуги з діагностики несправностей та технічного обслуговування комп'ютерного томографа Revolution Evo (ДК 021:2015:50420000-5: Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)
- ID: UA-2026-05-28-009458-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29372973
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з діагностики системи радіографічної мобільної Rover- ID: UA-2026-05-15-011220-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29242922
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та налаштування генератора цифрового портативного рентгенографічного апа...×-
Послуги з ремонту та налаштування генератора цифрового портативного рентгенографічного апарату FDR Xair (XD2000) (ДК 021:2015: 50420000-5 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання»)
- ID: UA-2026-05-08-012149-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29169734
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -